שכחתי סיסמא סיסמא:  
 
אודות | מוצרים ושירותים | מגזרים ולקוחות | מרכז ידע | צור קשר

מדידה וניהול ביצועים | שירות פנים ארגוני וממשקים

"שירות מתחיל מבית", "השירות ללקוח החיצוני תלוי בשירות הפנימי", "עובד שלא חש שמתייחסים אליו כלקוח יתקשה להתייחס ללקוח החיצוני כלקוח", "שרשרת הערך נוצרת משרשרת ספק לקוח המתחילה מהספקים ומסתיימת עם הלקוחות וחוזר חלילה". "מיקוד בלקוח ומיקוד בתהליך הם המפתח למיקוד והתייעלות". מעבר לכל אלו האפקטיביות ויעילות הארגוניים מוכתבים באופן כמעט מוחלט מאיכות ההתנהלות הרוחבית בארגון בין שהיא מאורגנת כמערכת של שירותי ספק לקוח ובין כמכלול ההתנהלות בממשקים הארגוניים.

תמורות TPS מעמידה מתודולוגיה מתקדמת ותשתית תומכת למגוון יישומים לניהול, מדידה והעמדה של כלי עזר למנהלים , בדגש על מנהלים בדרגי הביניים המחזיקים בארגונים את ההתנהלות הרוחבית. כלים המאפשרים לקבל פרופיל הערכה, יחידות / ממשקים מוערכים, מקורות הערכה ביחס לכל גורם מקבל משוב המתורגמים לתכנית עבודה אישית באופן אוטומטי לרבות אפשרות לניווט קבלת כל ממשק של מעריך ומוערך.

איכות העבודה הרוחבית בארגונים במציאות העכשווית הינה תנאי הכרחי ושוב לחוסן והצלחה ארגונית. מוצרים ושירותים הופכים ליותר ויותר מורכבים ומערבים מספר רב של דיסציפלינות ופונקציות ארגונית.

איכות התפקוד בממשקים תלויה בדרך כלל בניהול של דרגי הביניים בארגון. התנהלות העבודה בממשקים משפיעה אסטרטגית על היכולת של ארגונים לייצר תוצרים איכותיים בזמן וביעילות הנדרשת ומשפיעה על חווית העבודה היומיומית של עובדים שהינה גורם קריטי בהנעה של עובדים. גיבוש תמונת מצב לגבי תפקוד היחידות בסוגיות הנשאלות (מקצועיות, זמינות, יחס ואדיבות ועוד)

 
  פיתוח כישורים
  מתודולוגיה ותכנים
  מדידה וביצועים
  עמדות ומחוברות ארגונית
שירות פנים ארגוני וממשקים
  הערכות עובדים
  360
  סקרי לקוחות ומדדי ביצוע

  למידה והדרכה
 
אודות תמורות
צוות תמורות TPS
צור קשר
מוצרים ושירותים פיתוח כישורים
מתודולוגיה ותכנים
מדידה וביצועים
למידה והדרכה
מגזרים ולקוחות מרכז ידע
מאמרים
צור קשר © 2012 כל הזכויות שמורות לתמורות | חפשו אותנו ב-