שכחתי סיסמא סיסמא:  
 
אודות | מוצרים ושירותים | מגזרים ולקוחות | מרכז ידע | צור קשר

פיתוח כישורים | ארגונים

תהליכי שינוי
"תמורות" מתמחה בהנחיית תהליכי שינוי. ארגונים וחברות מתמודדים תדיר עם הכנסת שינויים ונדרשים להערכות מול מצבים משתנים. אנו שותפים לארגונים השואפים להחדיר רוח חדשה בארגון, לפתח, להקים ולהטמיע נושא / תחום חדש, להערכות ארגונית או סטנדרטים חדשים של עשייה.
אנו מעצבים ומנחים תהליכים כדי להשיג:
את התוצאות הרצויות
לתכנן את מהלך השינוי
לעצב את הארגון (מבנה, תהליכים והתנהגויות) בהתאם לשינוי הנדרש
ליצור אנרגיות לביצוע השינוי
להקנות ידע וכלים הנדרשים לביצוע השינוי ולהטמעתו

ל"תמורות" ניסיון רב במינוף שינויים במערכות גדולות ומורכבות בכל המגזרים. ניסיוננו משלב היכרות מעמיקה עם נושאי שינוי מגוונים ועם מתודולוגיות המבטיחות את השגת התוצאות.

גיבוש חזון, ערכים וקוד אתי
רוחו של הארגון, חזונו וערכיו נותנים לאנשיו הזדמנות לחבור אל:
דברים החשובים להם
ערכים המאחדים אותם
רוח המהווה מנוף ביצירת ההישגים האישיים הצוותיים והארגוניים.
פיתוח החזון והערכים באופן משתף, יוצר התלהבות ומאפשר למשתתפים לזהות את המאפיינים הייחודיים והמשמעותיים להם בארגון. בכך, אנו יוצקים אותנטיות ומתגברים על תחושת הפער השכיחה שבין החזון כהצהרה לבין מימושו בחיי יום-יום.
"תמורות" מתמחה בבנייה ובעיצוב של חזון, ערכים וקוד אתי והנחלתם במישור הארגוני וההתנהגותי. מעמידה כלים להתמודדות מתמשכת, לאורך זמן, עם הפערים בין מה שארגונים מצהירים ואיך שהם פועלים ועם הדילמות הנוצרות כשערכים נתפסים כמנוגדים.

תכנון: מאסטרטגיה ועד לפרקטיקה
"אם אין אתה יודע לאן אתה רוצה ללכת, כל דרך שתלך בה, תהא טובה באותה המידה" (עליסה בארץ הפלאות )
החשיבה התכנונית מציבה את החזון, הערכים ואת אסטרטגית הפעולה לפני ההערכות הארגונית והעשייה. חשיבה זו מאופיינת בחשיבה "מבחוץ – פנימה" ומוזנת בו זמנית ע"י החשיבה "מבפנים – החוצה".
חזון מגדיר את "המקום" אליו אנו שואפים להגיע ואת הערכים שאנו מעוניינים שינחו אותנו.
אנו מעמידים מתודולוגיות המסייעות לבניית חזון, ערכים, אסטרטגיה ויעדים מוסכמים ואינטגרטיביים, כלל ארגוניים. מתודולוגיות העוסקות ביצירת הרצף והעקביות הפנימית בין כל המרכיבים החיוניים ליצירת התנאים למימוש היעדים הארגוניים.
הרצף נוצר באמצעות בהירות החזון וערכים המשרתים את החזון.. אסטרטגיית הפעולה מתרגמת את החזון והערכים לתפיסת הפעלה בהירה וישימה. אלו מקבלים ביטויים ארגוניים ממשיים, מעשיים המוגדרים היטב, על בסיס המבנה הארגוני, תהליכי העבודה וההתנהגויות שיביאו למימושם.
פעילויות ותהליכים אלה יבטאו וימצו את היכולות ואת העוצמות הארגוניות והאישיות של עובדי ומנהלי הארגון. ביטוי ומיצוי שישמרו על גמישות, עדכון ויכולת התאמה לדרישות משתנות בסביבת התחרות הקרובה והרחוקה.

ניהול ביצועים ומדידתם
תהליך המדידה בארגוניים הפך לחלק בלתי נפרד מאסטרטגיית הניהול. "מה שלא מודדים, לא משפרים" .
"תמורות" פיתחה פתרון כולל לתהליך ניהול הביצועים הארגוני. פיתחנו מתודולוגיות המאפשרות תרגום האסטרטגיה למערך יעדים ומדדים המשורשר לאורך ורוחב הארגון והשומרות על העקביות הפנימית. הגישה הכמותית בניהול ומדידת ביצועים וסקרים . בנוסף פיתחנו כלים המאפשרים ניהול בפועל של מערך זה באמצעות מערכת TPS.
מערכת "TPS - Talent & Performance Solutions"® הינה תשתית "ענן" מבוססת אינטרנט, ללא צורך בהתקנת תוכנה במחשבי המשתמשים בארגון. המערכת מופעלת "כשכבה" נוספת מעל מערכות המידע בארגון מהן היא יונקת את הנתונים לחישוב והצגת מדדי הביצוע. ההצגה מאפשרת למנהלים לקבל ולעיין ב"תמונת עולם" ניהולית אינטגרטיבית, המוצגת ב"זמן אמת", ישירות על שולחנם ובאופן המותאם לצרכיהם. "תמונת עולם" הניזונה מנתוני ביצוע ממערכות התפעול הארגוניות, תוצאות של סקרים וכל נתון רלוונטי אחר המוזן באופן אוטומטי או ידני למערכת.
השילוב של היכולת הייעוצית והניסיון המעשי עם פלטפורמה ממוחשבת מתקדמת ביותר נותן מענה ייחודי ושלם לצרכים של לקוחות בתחום ניהול הביצועים.

שירות
"תמורות" צברה ידע וניסיון רב בתחום השירות ככלל ואיכות השרות בפרט. אנו מנחים תהליכים לעיצוב מערכתי של ארגונים נותני שרות, לרבות:
הגדרת אסטרטגיית השירות- כמענה לשאלות כגון:
עבור מי אנו קיימים ומה התוצאה הכוללת שאנו רוצים ליצור עבורם?
איזה יתרון תחרותי השירות שאנו נותנים יקנה לנו?
איזה "איכות של קשרים" אנו רוצים ליצור בין נותני ומקבלי שירות מחוץ ובתוך הארגון?
כיצד נדע ונמדוד את השירות ואת הקשר עם הלקוחות?
מימדי השירות הרלוונטיים
מדדי השירות ורמות השירות אליהן הארגון חותר
התהליכים המרכזיים המחוללים את "מעגלי השירות"
בדיקת הקשר בין נאמנות לקוחות לבין שביעות רצונם מהשרות ובחינת תרומת השירות לכלל הביצועים העסקיים של הארגון (בצד ההכנסות ובצד ההוצאות).

אנו מנחים תהליכים הכוללים: פיתוח התפיסה הארגונית של השרות, הטמעת התפיסה והקניית מיומנויות השירות בקרב המנהלים והעובדים באמצעות שיטת הדרכה, כלים ומתודולוגיות ייחודיים, שפותחו ב"תמורות". כלים ומתודולוגיות אלו מאפשרים לארגון להכשיר ולהדריך באופן עצמאי, את העובדים העוסקים במתן שירות ייחודי, בעלויות נמוכות וביעילות מרבית.
"תמורות" התמחתה בפיתוח ובהקמה של מערכות שרות, מרכזי שרות לקוחות ומוקדי שרות, ליווי והנחיה של תהליכים לגיבוש אמנת שרות, וכן צברנו ידע וניסיון רב בהנחיה ובליווי של צוותי שיפור שרות.
"תמורות" פיתחה מערכת מדידה ייחודית לניהול מדדי ביצוע בתחום השירות ושל שביעות רצון לקוחות באמצעות סקרי שביעות רצון מהשרות ללקוחות הארגון ומהשירות הפנים-ארגוני – ראה על מערכת T-PMS .

חדשנות ויצירתיות
ייזום ויישום של רעיונות חדשים מציידים את הארגון ב"חומרי גלם" החיוניים להתפתחותו. "חומרי גלם" המגבירים את יכולתו להגיב להזדמנויות חדשות, לצמוח ולהתחרות. בעידן של חוסר וודאות ש'שינוי' מהווה בו מימד קבוע, היעילות איננה מספקת כדי להשיג הצלחה ארגונית. האבולוציה הארגונית תלויה ביכולת הארגון לייצר באופן שיטתי ועקבי מוצרים ושירותים חדשים שיהיו בעלי ערך גבוה ללקוח וייתנו מענה יצירתי לאילוצים שבהם פועלים ארגונים.
כיוון שציפיותיו ודרישותיו של הלקוח משתנות באופן מתמיד, קיימת חשיבות קריטית למתן מענה יצירתי לצרכים אלה. ההכרה בחשיבותן של יצירתיות (הפקת רעיונות יצירתיים) וחדשנות (יישום הרעיונות) הובילה ארגונים להפנות תשומת לב לשכלול יכולת היצירתיות שלהם ושל עובדיהם.
"תמורות" פיתחה, בשנים האחרונות, מודלים ושיטות לאבחון ולשכלול יכולות אלה – לפרט ולארגון. מחקרים אקדמיים ש"תמורות" היתה שותפה להם, הראו שגם בארץ , בדומה לארגונים בארה"ב ובאירופה, יצירתיות עובדים עשויה להשפיע על רמת ביצועיהם ועל עמדותיהם כלפי הארגון.
את התחום מובילה רוית מיתר שעבודת הדוקטוראט שלה עסקה בתחום זה.

 
  פיתוח כישורים

ארגונים
  צוותים
  אנשים
  מתודולוגיה ותכנים
  מדידה וביצועים
  למידה והדרכה
 
אודות תמורות
צוות תמורות TPS
צור קשר
מוצרים ושירותים פיתוח כישורים
מתודולוגיה ותכנים
מדידה וביצועים
למידה והדרכה
מגזרים ולקוחות מרכז ידע
מאמרים
צור קשר © 2012 כל הזכויות שמורות לתמורות | חפשו אותנו ב-