שכחתי סיסמא סיסמא:  
 
אודות | מוצרים ושירותים | מגזרים ולקוחות | מרכז ידע | צור קשר

צוות תמורות TPS

יגאל אור בך - מנכ"ל

   
Yigal Orbach   השכלה:
מוסמך תואר שני בפסיכולוגיה חברתית, אוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה , אוניברסיטת תל אביב, מנכ"ל ומייסד תמורות, מקים בית הספר למנהיגות בצה"ל.

התמחות:
מומחה בייעוץ וליווי של הנהלות ביישום מתודולוגיות מתקדמות לביצוע הבהרות אסטרטגיות ותרגומן לפרקטיקה של עשייה ולמיצוי הפוטנציאל הארגוני הכולל. עוסק בייעוץ ללקוחות בארץ ובעולם.

יגאל הוא היזם, המפתח המתודולוגי והעסקי של מערכת TPS (Talent and Performance Solutions) פלטפורמה מובילה מסוגה בעולם, המשרתת חברות גלובליות בישראל ובעולם במדידת ביצועים והערכה ארגוניים.
בתחילת דרכו עסק רבות בהנחיית קבוצות בין היתר עבור הצבא. השילוב של רקע פיקודי קרבי בצנחנים עם יכולת מקצועית בתחום המנהיגות הביאו את הצבא להפקיד בידיו את הקמת ביה"ס לפיתוח מנהיגות. בתפקידו זה הניח את התשתית המקצועית לשילוב ואינטגרציה של ידע מתחום מדעי ההתנהגות ותפקוד פיקודי ומנהיגותי בשטח. 

בשנת 1986 הקים את תמורות כחברה המתמקדת בהנחיית תהליכי שינוי ממוקדי תוצאה. תחת חזון החברה פיתח את התפיסה המשרתת את החברה עד היום. תפיסה המתבססת על חשיבה תוצאתית, חשיבה חיובית ומעצימה השואפת להשיג את המטרה בתהליך מגודר ומוגבל בזמן. 

מוביל את הפרויקטים המערכתיים של החברה בין היתר בחברות הגדולות במשק, מקומיות ורב-לאומיות. צבר ניסיון רב כחבר בכיר בצוותי חברת עורק שהתמודדו במכרזי התקשורת הגדולים במדינה. 

לצד הפרויקטים המערכתיים התמחה בכל המתודולוגיות המרכזיות בהן תמורות מתמחה: Appreciative Inquiry , Open Space Technology , Winning Concept ,  תקשורת אמפטית ועוד.

דר' רוית כהן-מיתר- שותפה בכירה, משנה למנכ"ל

ravit cohen meitar   השכלה: 
בעלת תואר שלישי (PhD) במנהל עסקים, אוניברסיטת בר אילן, תואר שני בפסיכולוגיה
ארגונית-תעשייתית-חברתית, אוניברסיטת קולומביה (Columbia University) בניו-יורק, ותואר ראשון במדעי ההתנהגות, אוניברסיטת בן-גוריון,
מרצה בפקולטה לניהול ע"ש רקנאטי באוניברסיטת תל אביב. מרצה בביה"ס למוסמכים במינהל עסקים באוניברסיטת בר–אילן .
יועצת בכירה בשוק הישראלי, עבודה עם הנהלות, יעוץ למנהלים בכירים, מנהלת פרויקטים, יועצת לפיתוח ארגוני, פיתוח והטמעה של פרויקטים אסטרטגיים.

התמחות:
מנהיגות עצמית - פיתוח מנהלים ועובדים לחיזוק היוזמה האישית והניהוג העצמי שלהם כמנוף לצמיחה ולפרואקטיביות אישית וארגונית.
יצירתיות עובדים וחדשנות ארגונית- פיתוח רעיונות, מוצרים ותהליכים יצירתיים על ידי העובדים, מינוף החדשנות של הארגון ליצירת יתרון תחרותי בסביבה גלובלית ומשתנה.
ההתנסויות החיוביות של הפרט בעבודה - שיפור איכות הקשרים ויחסי הגומלין של העובד עם כלל האנשים איתם הוא נמצא במגע. חיזוק ההתנסויות החיוביות של הפרט בארגון, תפיסותיו את הארגון ומחויבותו.
רוית חוקרת ומפרסמת מחקרים אקדמיים ויישומיים בכתבי עת מקצועיים.

רחלי גרנט-פלומין - שותפה מנהלת

Racheli Grant Plumin   השכלה:
בעלת תואר שני בהתנהגות ארגונית בפקולטה לניהול, ותואר ראשון בייעוץ חינוכי ולשון עברית, באוניברסיטת תל- אביב. 
בוגרת מסלול להנחיית קבוצות בת.ל.מ.

התמחות:
יועצת ארגונית בכירה, מנחה תהליכי שינוי, מנחה קבוצות ומנחה אישית.
בעלת ניסיון רב ומגוון בניהול פרויקטים בארגונים גדולים, לליווי תהליכי שינוי מערכתיים, תהליכי פיתוח ארגוני, פיתוחי מנהלים ופיתוחי צוותים תוך שימוש במתודולוגיות של "Winning"', 'Appreciate inquiry " ועוד, בכלל המיגזרים: עסקיים, פרטיים וציבוריים. עוד בתחום התמחותה פיתוח מערכות הדרכה מבוזרות כחלק מתהליך של שינוי מערכתי .
בעלת ידע וניסיון עשיר בתחומי המיון, גיוס , הערכת מבחנים והדרכה במסגרת פרויקטים בתמורות ובמהלך הקריירה.שונית מרשק נחושתן - שותפה מנהלת

Shunit   השכלה:
בעלת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית מאוניברסיטת חיפה. סיימה בהצטיינות יתרה תואר ראשון בפילוסופיה וסוציולוגיה באוניברסיטת בר אילן.

בוגרת המכון להכשרת מנחי קבוצות, ירושלים. בוגרת הכשרה בגישור מטעם אוניברסיטת תל אביב.
שונית השתלמה ולמדה פסיכודרמה, התפתחות אישית באמצעות תפיסת האניאגראם, תחומים שונים באנתרופוסופיה (ייעוץ ביוגראפי, אומנות), וטיפול באמצעות קלפי קס"ם. במהלך השנים אף למדה והשתלמה במקצועות אלו בחו"ל.

התמחות:
מנחה קבוצות מנהלים (הנחייה אישית וקבוצתית)ברמות ניהול שונות. מנחה ומפתחת צוותים אורגניים וצוותי פרויקט. מתמחה במתודולוגיות ותכנים ייחודיים כגון ביוגראפיה ניהולית, ארבעת האינטליגנציות בניהול, מנהיגות עצמית, תקשורת בין אישית , ניהול השינוי, וצמיחה אישית על פי תפיסת האניאגראם. מובילה תהליכי ייעוץ הקשורים למדידה ארגונית, וליווי משאבי אנוש בתהליכי פיתוח ארגוני.

לשונית ניסיון וותק עשיר ומגוון בתהליכי ייעוץ בארגונים ממגזרים (עסקים, הייטק, תקשורת, פיננסי, תעשייה, ציבורי, ארגוני בריאות וכן ארגונים חברתיים חינוכיים).

הדרך המבטאת את תפיסת העבודה של שונית, היא : "כפי שהספינות ששטו מערבה גילו למעשה יבשה חדשה עם פלאים ואוצרות חדשים, כך יכולים אלו, המשלימים את המסע פנימה, בתודעה מלאה, לגלות שגם שם ניתן למצוא פלאים ואוצרות חדשים". ( "אדם על הסף", ליוויכוד)

שרתה בצה"ל בקבע (השתחררה בדרגת רס"ן) בתפקידים שונים במערך החינוך, כולל קצינת החינוך של בית הספר לקצינים.

מי-טל קלמנוביץ - יועצת ארגונית בכירה
 
May-Tal Kalmanovich   השכלה:
מוסמכת לימודי תואר שני יעוץ ארגוני החוג ללימודי עבודה אוניברסיטת תל אביב, תואר ראשון מדעי ההתנהגות אוניברסיטת בן גוריון, התמחות בהתנהגות ארגונית, והתמחות NLP Practitioner (Neuro Linguistic Programming) 

התמחות:
יועצת ארגונית ומנחה העוסקת בלמידה בלתי פוסקת בתחומי עניין מגוונים ושונים זה מזה, בתחומי הארגון, ההתפתחות האישית והייעוץ, בהם: NLP, תיאטרון פלייבק, אינטליגנציה רגשית וחשיבה חיובית. 

תחומי עיסוק עיקריים כוללים בין היתר תקשורת אפקטיבית תוך שימוש בכלים מתחום ה- NLP , חשיבה חיובית ופרואקטיבית ויישומיה בפיתוח אישי, צוותי וארגוני. כמו כן עוסקת בפיתוח יצירתיות עובדים וחדשנות ארגונית, מתוך תפיסת עולם הרואה ביצירתיות מפתח להעצמת העובד והארגון. מנחה תוכניות פיתוח מנהלים במגוון נושאים. 

התמחות מיוחדת בפיתוח למידה ארגונית ופיתוחי מנהלים בעקבות תהליכים ארגוניים כגון הערכות ביצועים וסקרי עמדות. בדגש על איתור ושימור הכישרונות הארגוניים (TOP TALENTׂ).  הובלה והנחייה של תהליכי הערכת עובדים וסקרי עמדות עובדים לרבות הכנת מנהלים, ביצוע ניתוח של תוצאות הסקרים והנעת תכניות לפעולה.

פזית איתן-סבו - יועצת ארגונית בכירה  

Pazit Euitan sabo

  השכלה:
בעלת תואר MA בלימודי עבודה, אוניברסיטת תל אביב ו BA במדעי ההתנהגות, במכללה האקדמית תל אביב יפו.

התמחות:
בעלת התמחות עומק בליווי ארגונים מהמגזר העסקי בתהליכי פיתוח ארגוני בעקבות תהליכי מדידה ארגוניים:
הערכת ביצועי עובדים, סקרי עמדות ותרבות ארגונית, משוב 360 ואפקטיביות הדרכה.
עוד עוסקת בהביטי הובלת הארגון בפיתוח מתודולוגיה לתהליכי ההערכה, ניהול תהליכי הפיתוח הארגוני והצוותי והוצאתם לפועל:
ליווי צמוד של מנהלי התהליך בארגון החל משלב ההיגוי והגיבוש, תקשור, הכנת מנהלים, ניתוח תוצאות הסקרים ועד להנעת תכניות לפעולה ליישום המסקנות.

אורון סלע - מנחה בכיר

Oron Sela   השכלה:
בעל תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית, מאוניברסיטת בן – גוריון.
בשבע עשרה השנים האחרונות, שירת כיועץ פנים ארגוני במגוון ארגונים בח"א, מתוכן היה יועץ בכיר בעשר השנים האחרונות ופועל בשנים האחרונות במגזר הפרטי.

התמחות:
בעל ניסיון עשיר במכלול תחומי הייעוץ הארגוני, בכלל זה: יעוץ, ליווי וביצוע - שינויים ארגוניים, אסטרטגיה וחזון, פיתוח ארגוני ושיפור השרות. לאורך כול שנותיו כיועץ, עבד עם מגוון רחב של סוגי מנהלים, ברמות שונות, כולל בכירים מאוד (כאלה הממונים על מערכות מורכבות ועל אלפי אנשים). ערך עבורם סקרים ארגוניים ואישיים ויחד עימם בנה וליווה תוכניות לשיפור ושינוי – הן ברובד הארגוני והן ברובד האישי. מתמחה במיוחד בעבודה עם מנהלים שהם בתחילת תפקידם, ויכול לתרום להם באופן ניכר בכול הקשור להבנה ולפתרון דילמות העוסקות בכניסה והתמקמות בתפקיד החדש, ביצירת חזון אישי ובהובלת תהליכי שינוי בארגון עליו הם ממונים. עסק גם בהדרכה של מנהלים – הן בקורסים ובסדנאות (פתוח מנהלים) והן באימון אישי. חבר בוועדת ההדרכה של איפ"א (איגוד ישראלי לפיתוח ארגוני). מאז הצטרפותו לתמורות לחברת תמורות עוסק בפיתוח מנהלים, ייעוץ אישי וניהול תהליכי מדידה והערכה.

מרים הויברגר – יועצת ארגונית

Miryam Hoiberger   השכלה:
בעלת תואר BSc בפסיכולוגיה באוניברסיטת גולדשמיטס, בלונדון, אנגליה. את התואר השני (MCs), סיימה בלימודי פסיכולוגיה ארגונית באוניברסיטת העיר לונדון, אנגליה

התמחות:
מרים עובדת כיועצת ארגונית וניהול תהליכי שינוי, מייעצת לקשת חברות עם דגש על חברות רב-לאומיות או חברות מובילות בחו"ל.
מרים מתמחה בכל הבטי פיתוח ארגוני בדגש על היכולות האישיות, צוותיות וארגוניות. יכולותיה באות לידי ביטוי באבחון ארגונים, ניהול תהליכי סקרי שביעות רצון לקוחות ושירות פנים-ארגוני כמו גם תהליכי 360. בנוסף מרים עוסקת באופן שוטף בכל תחומי הלמידה ואפקטיביות ההדרכה, לימוד מרחוק, הדרכה מתוקשבת (e-learning), תוך עבודה משותפת על הטמעת התרגולות הטובות ביותר (Best Practices).

ליעוז שילמן - יועץ ארגוני

Lioz Schilman   השכלה:
בעל תואר שני (M.sc) בייעוץ ארגוני מאוניברסיטת תל אביב
B.A בהצטיינות במדעי ההתנהגות- המרכז האקדמי רופין.

התמחות:
יועץ לארגונים בתהליכי פיתוח ארגוני ושינוי. מנחה קבוצות מנהלים בנושאי מיומנויות ניהול ומנהיגות לצד הנחייה של קבוצות עמיתים וניהול צוותי שיפור איכות. מייעץ למגוון ארגונים בתחומי המדידה הארגונית בדגש על תהליכי הערכות ביצועים, שירותים פנים ארגוניים וסקרי עמדות.
יועץ ארגוני (במיל.) בבית הספר לפיתוח מנהיגות של צה"ל (ביסל"ם) בתחומים של הנחיית סגלי מפקדים ביחידות לוחמות בתהליכי שינוי ומעברים, לצד סדנאות כניסה לתפקיד של קצינים לוחמים. לליעוז ניסיון רב בעבודה עם קבוצות מנהלים בכל דרגי הניהול, ניסיון הכולל איתור צרכים, בנייה והנחייה של סדנאות למידה התנסותית (outdoor/indoor).

חן קדם - יועצת ארגונית

Hen Kedem   השכלה:
בעלת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית ותואר ראשון בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה ויחסים בינלאומיים, באוניברסיטה העברית בירושלים.

התמחות:
מתמחה בליווי תהליכי פיתוח ארגוני הערכה ומדידה ארגונית כגון: סקרי עמדות, הערכות עובדים, וסקרי שירות בארגונים ממגזרים שונים.
בעלת ניסיון בעולם ההדרכה- הובלה וניהול, פיתוח וכן בעולם הנחיית הקבוצות O.D.T
מנחת תהליכי שינוי, יועצת ארגונית ומנחת קבוצות.אבישי שגב - מנהל מוצר ושירות הלקוחות TPS

Avishai Segev

  השכלה:
בעל תואר מהנדס תעשייה וניהול, בהתמחות מערכות מידע, המרכז האקדמי רופין.

התמחות:
בעל ניסיון מקצועי רב בהנדסת תהליכי שירות בארגונים ציבוריים ופרטיים, בניהול פרויקטים חוצי ארגון המשלבים אפיון וניתוח דרישות לפיתוח ויישום במערכות מידע, ובניהול הקמת מערך תמיכה והדרכה לתפעול המערכות.
בין היתר בתמורות אחראי על הבטי השירות במערכת הממוחשבת של TPS, הקמת סביבת הלקוחות, מתן מענה שירותי, טיפול בתקלות והדרכת צוותי העבודה למימוש צרכי התפעול


פיתוח ושירות

 
ודים סיגלוב


ז'ניה סנגרייב
   
 
ליאת פרידמן

ענבל אהרוני

 
     

 

 
  אודות תמורות
צוות תמורות TPS
  צור קשר
 
אודות תמורות
צוות תמורות TPS
צור קשר
מוצרים ושירותים פיתוח כישורים
מתודולוגיה ותכנים
מדידה וביצועים
למידה והדרכה
מגזרים ולקוחות מרכז ידע
מאמרים
צור קשר © 2012 כל הזכויות שמורות לתמורות | חפשו אותנו ב-
0">